⮜ Poprzedni news
Następny news ⮞
Wróć

Jak wybrać prezent?

Kupno prezentu nie jest problemem, jeżeli osoba, którą pragniemy obdarować, jest nam bliska. Znamy wtedy jej upodobania, ulubione kolory, smaki i zapachy. Wybór prezentu jest wtedy oczywisty. Jeżeli jednak kupujemy podarunek dla osoby, o której nic nie wiemy, warto postawić na uniwersalizm. Wyrób tytoniowy nie przypadnie do gustu osobie niepalącej, a kawa – osobie, która pija tylko herbatę.

Uniwersalnym upominkiem może być zestaw ze słodyczami bądź klasyczne czerwone wino. Taki upominek będzie bardzo elegancki a przy okazji, pomoże nam czuć się komfortowo, że na pewno przypadnie do gustu osobie obdarowywanej.

Chcesz aby ukochana osoba długo pamiętała kto podarował jej prezent? Wykonaj na opakowaniu grawer, który będzie przypominał okoliczności, w których prezent został wręczony. Dedykacja dla bliskiej osoby przypomni miłe chwile i skłoni do wspomnień.

Wyściółkę lub pudełko można spryskać ulubionymi perfumami lub użyć kropli olejku eterycznego. Wtedy nasz upominek będzie nie tylko pięknie wyglądał, ale również roztaczał delikatny zapach. Należy jednak uważać, gdyż ten zabieg nie jest potrzebny w zestawach z wyrobami tytoniowymi, kawą i herbatą, z racji ich naturalnego, wyjątkowego aromatu.