⮜ Poprzedni news
Wróć

Prezenty na Dzień Nauczyciela

Wielkimi krokami zbliża się jedna z ważniejszych uroczystości, która dotyczy uczniów i pracowników związanych z oświatą. Mowa oczywiście o święcie Komisji Edukacji Narodowej, potocznie zwanej Dniem Nauczyciela, które jest obchodzony 14 października. O tym święcie młodzież na pewno powinna pamiętać nie tylko dlatego, że jest to dzień, w którym w szkołach nie odbywają się lekcje.

Nauczyciel to pierwszy mentor i opiekun, który mimo wielu jedynek, które wpisuje w dzienniczkach uczniów, naprawdę chce im przekazać nie tylko suchą wiedzę, ale również mądrość życiową.

W tym dniu warto przypomnieć każdemu nauczycielowi, że dziękujemy im za trud wychowawczy i starania, aby przekazywana wiedza przyniosła jakieś plony. Drobny upominek dla nauczyciela, wychowawcy czy profesora to miły gest, z którego każdy członek kadry pedagogicznej się ucieszy.

Doskonałym pomysłem na prezent mogą być tutaj upominki dostępne na naszej stronie internetowej. Elegancka i wykwintna drewniana skrzyneczka z zestawem składającym się z kawy, herbaty czy czekoladek to propozycja idealna zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Dodatkowym atutem takiego prezentu jest fakt, że uczniowie mogą zamówić sobie dowolny wygrawerowany napis, który będzie świetną pamiątką nawet po opuszczeniu przez nich szkoły. Oczywiście upominek można dowolnie spersonalizować, wybierając kolor, wyściółkę i rodzaj napisu na opakowaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skomponowania wyjątkowego upominku dla swojego nauczyciela.

podarujupominek.pl